A Good Day to Die

Simon Kernick - A Good Day to Die

Simon Kernick

A Good Day to Die

Cena: 14,00 

Stan książki
dobry (Lekkie zagniecenia na okładce i jej grzbiecie oraz jej rogach oraz odchodząca okładka)
Nr katalogowy
07270015
Liczba stron
463
Rok wydania
2006
Okładka
miękka
Rozmiar
18 x 11

Pozostało tylko: 1

Book description

A Good Day to Die

 

English:

Dennis Milne now living under an assumed identity in the Philippines. He hears that his old friend and colleague Malik has been gunned down in a restaurant. That’s why he decides to go back to the violent city he once called home and bring the murderer to justice.

Milne arrives in a pre-Christmas London that is cold and hostile. But he is no longer a policeman; no longer charged with keeping the peace and upholding the law. Although his old friends at the King’s Cross station do not know that Milne is back in town, it soon becomes clear that his arrival has been expected by men who are after his blood. Hungry for revenge and determined to uphold his own very rough brand of justice. Milne searches for the person behind his friend’s demise. And leaves a trail of death and destruction more wide-reaching than even he could have expected.

 

Polski:

Dennis Milne teraz żyjący pod przybraną tożsamością na Filipinach. Jednak nagle dowiaduje się, że jego stary przyjaciel i kolega Malik został zastrzelony w restauracji. Dlatego postanawia wrócić do brutalnego miasta, które kiedyś nazywał domem i postawić mordercę przed wymiarem sprawiedliwości.

Milne przybywa do przedświątecznego Londynu, który jest zimny i wrogi. Ale nie jest już policjantem; nie jest już odpowiedzialny za utrzymanie pokoju i przestrzeganie prawa. Chociaż jego starzy przyjaciele z posterunku King’s Cross nie wiedzą, że Milne wrócił do miasta, wkrótce staje się jasne, że jego przybycie było oczekiwane przez ludzi, którzy chcą jego krwi. Żądny zemsty i zdeterminowany, by utrzymać swój własny, bardzo szorstki wymiar sprawiedliwości. Milne szuka osoby stojącej za śmiercią swojego przyjaciela. Na dodatek pozostawia ślad śmierci i zniszczenia bardziej rozległy, niż nawet on mógł się spodziewać.

Simon Kernick - A Good Day to Die

Simon Kernick – A Good Day to Die

Simon Kernick - A Good Day to Die

Simon Kernick – A Good Day to Die

Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki Cookies.

X