Fall From Grace

Tim Weaver - Fall From Grace

Tim Weaver

Fall From Grace

Cena: 18,00 

Stan książki
bardzo dobry (Lekkie zagniecenia na okładce i jej grzbiecie)
Nr katalogowy
07270012
Liczba stron
577
Rok wydania
2014
Okładka
miękka
Rozmiar
20 x 13

Pozostało tylko: 1

Book description

Fall From Grace

 

English:

No Goodbye

Leonard Franks and his wife, Ellie, leave London for their dream retirement in the seclusion of Dartmoor. Everything seems perfect. But then their new life is shattered. Leonard heads outside to fetch firewood from the back of the house – and never returns.

No Trace

Nine months later, with the police investigation at a dead end, Leonard’s family turn to David Raker – a missing persons investigator with a gift for finding the lost. But nothing can prepare Raker for what he’s about to uncover.

Nowhere to Hide

Because at the heart of this disappearance lies a devastating secret. And by the time Raker realises what it is, and how deep the lies go, it’s not just him in danger – it’s everyone he cares about.

 

Polski:

Bez pożegnania

Leonard Franks i jego żona Ellie wyjeżdżają z Londynu na wymarzoną emeryturę w odosobnieniu Dartmoor. Wszystko wydaje się idealne. Ale potem ich nowe życie zostaje zniszczone. Ponieważ Leonard wychodzi na zewnątrz, by przynieść drewno na opał z tyłu domu – i nigdy nie wraca.

Bez śladu

Dziewięć miesięcy później, gdy policyjne śledztwo utknęło w martwym punkcie, rodzina Leonarda zwraca się do Davida Rakera. Detektywa zajmującego się poszukiwaniem zaginionych osób. Ale nic nie może przygotować Rakera na to, co ma zamiar odkryć.

Nigdzie się nie ukryjesz

Ponieważ w sercu tego zniknięcia leży niszczycielski sekret. A zanim Raker zda sobie sprawę, co to jest i jak głęboko sięgają kłamstwa, w niebezpieczeństwie znajdzie się nie tylko on, ale wszyscy, na których mu zależy.

Tim Weaver - Fall From Grace

Tim Weaver – Fall From Grace

Tim Weaver - Fall From Grace

Tim Weaver – Fall From Grace

Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki Cookies.

X