Make Me

Lee Child - Make Me

Lee Child

Make Me

Cena: 20,00 

Stan książki
dobry (Lekko pożółkłe strony i lekko wygięte strony)
Nr katalogowy
07120018
Liczba stron
492
Rok wydania
2016
Okładka
miękka
Rozmiar
20 x 13

Brak w magazynie

Book description

Make Me

 

English:

“Why is this town called Mother’s Rest?” That’s all Reacher wants to know. But no one will tell him. It’s a tiny place hidden in a thousand square miles of wheat fields, with a railroad stop, and sullen and watchful people, and a worried woman named Michelle Chang, who mistakes him for someone else: her missing partner in a private investigation she thinks must have started small and then turned lethal.

Reacher has no particular place to go, and all the time in the world to get there, and there’s something about Chang . . . so he teams up with her and starts to ask around. He thinks: How bad can this thing be? But before long he’s plunged into a desperate race through LA, Chicago, Phoenix, and San Francisco, and through the hidden parts of the internet, up against thugs and assassins every step of the way—right back to where he started, in Mother’s Rest, where he must confront the worst nightmare he could imagine.

Walking away would have been easier. But as always, Reacher’s rule is: If you want me to stop, you’re going to have to make me.

 

Polski:

„Dlaczego to miasto nazywa się Mother’s Rest?” To wszystko, co Reacher chce wiedzieć. Ale nikt mu nie powie. To maleńkie miejsce ukryte w tysiącu mil kwadratowych pól pszenicy, z przystankiem kolejowym, ponurymi i czujnymi ludźmi oraz zmartwioną kobietą o imieniu Michelle Chang, która myli go z kimś innym: swoim zaginionym partnerem w prywatnym śledztwie, które, jak sądzi, musiało zacząć się od drobnostki, a potem stało się śmiertelne.

Reacher nie ma żadnego konkretnego miejsca, do którego chciałby się udać, i cały czas na świecie, by tam dotrzeć, a w Chang coś jest… . więc łączy się z nią i zaczyna rozpytywać. Myśli: Jak złe może być to coś? Ale już po chwili rzuca się w desperacki wyścig przez Los Angeles, Chicago, Phoenix i San Francisco, przez ukryte części internetu, na każdym kroku stawiając czoła bandytom i zabójcom – aż do miejsca, w którym zaczął, w Mother’s Rest, gdzie musi stawić czoła najgorszemu koszmarowi, jaki mógł sobie wyobrazić.

Odejście byłoby łatwiejsze. Ale jak zawsze, zasada Reachera brzmi: Jeśli chcesz, żebym się zatrzymał, będziesz musiał mnie zmusić.

Lee Child - Make Me

Lee Child – Make Me

Lee Child - Make Me

Lee Child – Make Me

Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki Cookies.

X