Target

Simon Kernick- Target

Simon Kernick

Target

Cena: 10,00 

Stan książki
średni/wyraźne zużycie (Zagięcie na grzbiecie okładki, zagięty brzeg jednej kartki, ślad po naklejkach na okładce, książka lepi się od naklejki)
Nr katalogowy
07220022
Liczba stron
492
Rok wydania
2009
Okładka
miękka
Rozmiar
20 x 13

Pozostało tylko: 1

Book description

Target

 

English:

Writer Rob Fallon gets drunk one night and ends up joining his friend’s girlfriend, Jenny, back at her apartment in London’s West End. He’s feeling guilty before anything’s even happened. But guilt quickly turns to shock when two men break into the apartment, abduct Jenny, and try to kill Rob. Somehow he manages to escape, but when he reports the abduction to the police no one believes him. Jenny’s father claims she’s on holiday abroad. Her apartment appears untouched, and the doorman didn’t see or hear anything.

But Rob knows what he saw and he can’t let things lie. Especially not with Jenny’s life in danger. When he starts asking questions, he finds himself the target of faceless killers who’ll stop at nothing to get him out of the way.

What are they so desperate to hide? And what does it have to do with an ordinary girl like Jenny? Either he finds out or he’s dead — it’s that simple. And time’s already running out.

 

Polski:

Pisarz Rob Fallon upija się pewnej nocy i dołącza do dziewczyny swojego przyjaciela, Jenny, w jej mieszkaniu na londyńskim West Endzie. Czuje się winny, zanim jeszcze cokolwiek się wydarzyło. Ale poczucie winy szybko zmienia się w szok, gdy dwóch mężczyzn włamuje się do mieszkania, porywa Jenny i próbuje zabić Roba. W jakiś sposób udaje mu się uciec, ale kiedy zgłasza porwanie na policję, nikt mu nie wierzy. Ojciec Jenny twierdzi, że jest ona na wakacjach za granicą. Jej mieszkanie wydaje się nietknięte, a portier niczego nie widział ani nie słyszał.

Ale Rob wie, co widział i nie może pozwolić, by sprawy ucichły. Na pewno nie w sytuacji, gdy życie Jenny jest w niebezpieczeństwie. Kiedy zaczyna zadawać pytania, staje się celem zabójców bez twarzy. A oni nie cofną się przed niczym, by usunąć go z drogi.

Co tak desperacko chcą ukryć? I co to ma wspólnego ze zwykłą dziewczyną, taką jak Jenny? Albo się dowie, albo zginie – to takie proste. A czas już się kończy.

Simon Kernick- Target

Simon Kernick- Target

Simon Kernick- Target

Simon Kernick- Target

Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki Cookies.

X