The Snowman

Jo Nesbo - The Snowman

Jo Nesbo

The Snowman

Cena: 14,00 

Stan książki
średni/wyraźne zużycie (Zagniecenia na okładce i jej grzbiecie, zagięte brzegi kilku kartek oraz ślad po naklejce na okładce)
Nr katalogowy
07290029
Liczba stron
559
Rok wydania
2014
Okładka
miękka
Rozmiar
20 x 13

Pozostało tylko: 1

Book description

The Snowman

 

English:

Oslo in November. The first snow of the season has fallen. A boy named Jonas wakes in the night to find his mother gone. Out his window, in the cold moonlight, he sees the snowman that inexplicably appeared in the yard earlier in the day. Around its neck is his mother’s pink scarf. Hole suspects a link between a menacing letter he’s received and the disappearance of Jonas’s mother. And of perhaps a dozen other women, all of whom went missing on the day of a first snowfall. As his investigation deepens, something else emerges: he is becoming a pawn in an increasingly terrifying game whose rules are devised – and constantly revised – by the killer.

 

Polski:

Oslo w listopadzie. Spadł pierwszy śnieg w tym sezonie. Chłopiec o imieniu Jonas budzi się w nocy i odkrywa, że jego matka zniknęła. Przez okno, w zimnym świetle księżyca, widzi bałwana, który w niewytłumaczalny sposób pojawił się na podwórku wcześniej w ciągu dnia. Na dodatek na jego szyi znajduje się różowy szalik jego matki. Hole podejrzewa związek między groźnym listem, który otrzymał, a zniknięciem matki Jonasa. A także być może tuzina innych kobiet, z których wszystkie zaginęły w dniu pierwszych opadów śniegu. W miarę jak jego śledztwo się pogłębia, pojawia się coś jeszcze: staje się pionkiem w coraz bardziej przerażającej grze, której zasady są opracowywane – a także stale zmieniane – przez zabójcę.

Jo Nesbo - The Snowman

Jo Nesbo – The Snowman

Jo Nesbo - The Snowman

Jo Nesbo – The Snowman

Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki Cookies.

X