Perfect

Tasmina Perry - Perfect Strangers

Tasmina Perry

Perfect

Cena: 15,00 

Stan książki
dobry (Lekkie zagniecenia na okładce i jej grzbiecie oraz lekko odchodząca folia z okładki, ślad po naklejce na okładce)
Nr katalogowy
07300001
Liczba stron
482
Rok wydania
2013
Okładka
miękka
Rozmiar
20 x 13

Pozostało tylko: 1

Book description

Perfect Strangers

 

English:

Just an innocent invitation… When Sophie Ellis is asked to house-sit at a luxurious Knightsbridge townhouse, it appears to be the offer of a lifetime. Drawn into the glittering circle of the home’s owner, she meets wealthy American businessman Nick Cooper. And is swept up into a thrilling and passionate affair.

But when Nick is found dead in his hotel suite, Sophie is suddenly the prime suspect for his murder. And soon realises Nick was not the man he seemed. Racing to find the truth and clear her name, Sophie must elude not only the authorities but also a group of dangerous players who believe Sophie has something that they want. And who won’t stop until she’s caught… Escape with Tasmina Perry from London to New York to the exotic Cote D’Azur. And into a world where a simple case of mistaken identity unravels a web of lies and international conspiracy.

 

Polski:

Niewinne zaproszenie… Kiedy Sophie Ellis zostaje poproszona o zamieszkanie w luksusowej kamienicy w Knightsbridge, wydaje się, że jest to oferta życia. Wciągnięta do błyszczącego kręgu właściciela domu, poznaje bogatego amerykańskiego biznesmena Nicka Coopera. Na dodatek zostaje wciągnięta w ekscytujący i namiętny romans.

Ale kiedy Nick zostaje znaleziony martwy w swoim apartamencie hotelowym, Sophie nagle jest główną podejrzaną o jego morderstwo. Ponadto wkrótce zdaje sobie sprawę, że Nick nie był człowiekiem, na którego wyglądał. Ścigając się, aby odkryć prawdę i oczyścić swoje imię, Sophie musi wymknąć się nie tylko władzom, ale także grupie niebezpiecznych graczy, którzy wierzą, że Sophie ma coś, czego chcą. I którzy nie spoczną, dopóki jej nie złapią… A więc ucieknij z Tasminą Perry z Londynu do Nowego Jorku na egzotyczne Lazurowe Wybrzeże. A także do świata, w którym zwykły przypadek pomyłki w identyfikacji ujawnia sieć kłamstw i międzynarodowych spisków.

Tasmina Perry - Perfect Strangers

Tasmina Perry – Perfect Strangers

Tasmina Perry - Perfect Strangers

Tasmina Perry – Perfect Strangers

Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki Cookies.

X