The Pact

Roberta Kray - The Pact

Roberta Kray

The Pact

Cena: 20,00 

Stan książki
dobry (Lekkie zagniecenia na grzbiecie okładki i ślad po naklejce na okładce)
Nr katalogowy
07510018
Liczba stron
533
Rok wydania
2019
Okładka
miękka
Rozmiar
20 x 13

Brak w magazynie

Book description

The Pact

 

English:

Nothing has prepared her for the nightmare that is about to begin…Eve, the 34 year old daughter of recently deceased conman Alexander Weston, knows a good deal when she sees it – and this one doesn’t even come close. However, with vulnerable brother Terry being beaten in jail, she can’t afford to be fussy. She needs to organise protection for him, and fast. The intimidating and powerful con Cavelli seems the perfect solution, but how high a price is he going to exact? She may as well be forming a pact with the Devil.

A break-in, followed by a vicious assault, soon makes Eve question the wisdom of her choice. Cavelli is leading her straight into Hell. Suddenly, her own life is in jeopardy; there’s a psychopath lurking in the shadows and he’s prepared to kill to get what he wants. With two men dead already Eve is forced to turn to the past to find the answersshe so desperately needs. There’s only one problem. Time is running out.

 

Polski:

Nic nie przygotowało jej na koszmar, który wkrótce się rozpocznie… Eve, 34-letnia córka niedawno zmarłego oszusta Alexandra Westona, wie, że to dobry interes, kiedy go widzi – a ten nawet się do niego nie zbliża. Jednak z wrażliwym bratem Terrym, który jest bity w więzieniu, nie może sobie pozwolić na wybredność. Musi szybko zorganizować dla niego ochronę. Onieśmielający i potężny oszust Cavelli wydaje się idealnym rozwiązaniem, ale jak wysoką cenę jest w stanie zażądać? Równie dobrze może zawrzeć pakt z diabłem.

Włamanie, po którym następuje brutalna napaść, wkrótce sprawia, że Eve kwestionuje mądrość swojego wyboru. Ponieważ Cavelli prowadzi ją prosto do piekła. Jednak nagle jej własne życie staje się zagrożone; w cieniu czai się psychopata, który jest gotów zabić, by zdobyć to, czego chce. Po śmierci dwóch mężczyzn Eve jest zmuszona zwrócić się do przeszłości, aby znaleźć odpowiedzi, których tak desperacko potrzebuje. Jest tylko jeden problem. Czas ucieka.

Roberta Kray - The Pact

Roberta Kray – The Pact

Roberta Kray - The Pact

Roberta Kray – The Pact

Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki Cookies.

X