The Wrong Duchess

Barbara Cartland - The Wrong Duchess

Barbara Cartland

The Wrong Duchess

Cena: 21,00 

Stan książki
dobry (Zagniecenia na okładce)
Nr katalogowy
07230022
Liczba stron
157
Rok wydania
1989
Okładka
miękka
Rozmiar
18 x 11

Pozostało tylko: 1

Book description

The Wrong Duchess

 

English:

The illegitimate child of runaway lovers. Lovely young Areta is condemned after her parents’ to life in the shadow of her beloved and equally beautiful cousin Lady Millicent… Despised by her aunt and uncle as a “bastard child”. She’s fated never to be a débutante like Millicent, never to attend glamorous Society balls… and never to marry…
Unless it’s as part of her plan to save Millicent from a cynically arranged marriage to the Duke of Kerncliffe! After all, the two girls have always looked so very much alike – how hard can it be? But even she weaves her web of deceit. Areta dreads what will happen when the Duke discovers he’s married the Wrong Duchess.

 

Polski:

Nieślubne dziecko zbiegłych kochanków. Urocza młoda Areta jest skazana po rodzicach na życie w cieniu ukochanej i równie pięknej kuzynki Lady Millicent… Ponadto pogardzana przez ciotkę i wuja jako „bękart”. Nigdy nie będzie debiutantką jak Millicent, a także nigdy nie weźmie udziału w czarujących balach towarzyskich… i nigdy nie wyjdzie za mąż….
Chyba że jest to część jej planu uratowania Millicent przed cynicznie zaaranżowanym małżeństwem z księciem Kerncliffe! W końcu obie dziewczyny zawsze były do siebie bardzo podobne – jak trudne może to być? Ale nawet ona tka swoją sieć oszustw, Areta obawia się, co się stanie, gdy książę odkryje, że poślubił niewłaściwą księżną.

Barbara Cartland - The Wrong Duchess

Barbara Cartland – The Wrong Duchess

Barbara Cartland - The Wrong Duchess

Barbara Cartland – The Wrong Duchess

Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki Cookies.

X