The Pact

Jodi Picoult - The Pact

Jodi Picoult

The Pact

Cena: 20,00 

Stan książki
dobry (Zagniecenia na grzbiecie okładki i ślad po naklejce na okładce)
Nr katalogowy
07290010
Liczba stron
517
Rok wydania
2005
Okładka
miękka
Rozmiar
20 x 13

Pozostało tylko: 1

Book description

 The Pact

 

English:

For eighteen years the Hartes and the Golds have lived next door to each other. Sharing everything from Chinese food to chicken pox to carpool duty. They’ve grown so close it seems they have always been a part of each other’s lives. Parents and children alike have been best friends. So it’s no surprise that in high school Chris and Emily’s friendship blossoms into something more. They’ve been soul mates since they were born.

So when midnight calls from the hospital come in, no one is ready for the appalling truth. Emily is dead at seventeen from a gunshot wound to the head. There’s a single unspent bullet in the gun that Chris took from his father’s cabinet. A bullet that Chris tells police he intended for himself. But a local detective has doubts about the suicide pact that Chris has described.

 

Polski:

Przez osiemnaście lat Hartowie i Goldowie mieszkali obok siebie. Dzieląc się wszystkim, od chińskiego jedzenia, przez ospę wietrzną, po obowiązek podwożenia. Ponadto stali się sobie tak bliscy, że wydaje się, że zawsze byli częścią swojego życia. Zarówno rodzice, jak i dzieci byli najlepszymi przyjaciółmi. Dlatego nic dziwnego, że w liceum przyjaźń Chrisa i Emily przerodziła się w coś więcej. Są bratnimi duszami od urodzenia.

Jednak kiedy o północy przychodzą telefony ze szpitala, nikt nie jest gotowy na przerażającą prawdę. Emily nie żyje w wieku siedemnastu lat od rany postrzałowej głowy. Na dodatek w pistolecie, który Chris zabrał z szafki ojca, znajduje się jeden niewypał. Kula, którą Chris powiedział policji, że przeznaczył dla siebie. Ale lokalny detektyw ma wątpliwości co do paktu samobójczego, który opisał Chris.

Jodi Picoult - The Pact

Jodi Picoult – The Pact

Jodi Picoult - The Pact

Jodi Picoult – The Pact

Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki Cookies.

X