The Time of My Life

Cecelia Ahern - The Time Of My Life

Cecelia Ahern

The Time of My Life

Cena: 24,00 

Stan książki
bardzo dobry (Lekkie zagniecenia na okładce i jej grzbiecie)
Nr katalogowy
07290028
Liczba stron
492
Rok wydania
2012
Okładka
miękka
Rozmiar
20 x 13

Pozostało tylko: 1

Book description

The Time of My Life

 

English:

Lucy Silchester has an appointment with her life – and she’s going to have to keep it.

Lying on Lucy Silchester’s carpet one day when she returns from work is a gold envelope. Inside is an invitation – to a meeting with Life. Her life. It turns out she’s been ignoring it and it needs to meet with her face to face.

It sounds peculiar, but Lucy’s read about this in a magazine. Anyway, she can’t make the date: she’s much too busy despising her job, skipping out on her friends and avoiding her family.

But Lucy’s life isn’t what it seems. Some of the choices she’s made – and stories she’s told – aren’t what they seem either. From the moment she meets the man who introduces himself as her life, her stubborn half-truths are going to be revealed in all their glory – unless Lucy learns to tell the truth about what really matters to her.

 

Polski:

Lucy Silchester umówiła się na spotkanie swojego życia – i będzie musiała go dotrzymać.

Pewnego dnia po powrocie z pracy na dywanie Lucy Silchester leży złota koperta. W środku znajduje się zaproszenie na spotkanie z życiem. Jej życiem. Okazuje się, że je ignorowała, a ono musi spotkać się z nią twarzą w twarz.

Brzmi to dziwnie, ale Lucy przeczytała o tym w jakimś czasopiśmie. Tak czy inaczej, nie może umówić się na randkę: jest zbyt zajęta gardzeniem swoją pracą, pomijaniem przyjaciół i unikaniem rodziny.

Ale życie Lucy nie jest tym, czym się wydaje. Niektóre wybory, których dokonała – i historie, które opowiedziała – również nie są tym, czym się wydają. Od chwili, gdy spotyka mężczyznę, który przedstawia się jako jej życie, jej uparte półprawdy zostaną ujawnione w całej okazałości – chyba że Lucy nauczy się mówić prawdę o tym, co naprawdę ma dla niej znaczenie.

Cecelia Ahern - The Time Of My Life

Cecelia Ahern – The Time Of My Life

Cecelia Ahern - The Time Of My Life

Cecelia Ahern – The Time Of My Life

Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki Cookies.

X