The Happy Worker

Inge Dowden - The Happy Worker

Inge Dowden

The Happy Worker

Cena: 24,00 

Stan książki
bardzo dobry (Lekko zakurzona okładka)
Nr katalogowy
07170014
Liczba stron
222
Rok wydania
2017
Okładka
miękka
Rozmiar
21 x 14

Pozostało tylko: 1

Book description

The Happy Worker

 

English:

Are you unhappy at work? Do you dread Mondays, think about where to bury your boss and feel you’ve got no way out? Or do you just think that there has to be more to life than this? Then you’re probably looking for a change. But you might not know what to do instead, or you might feel that your options are limited because you have a family to care for and a mortgage to pay.

In this book, Business and Career Coach Inge Dowden will give you a step-by-step guide to finding happiness at work. Whether it’s a complete career change you’re looking for, or just ways to be happier in the job you’re in, Inge’s tips will guide you along the way. From changing your mindset to updating your CV, the techniques are practical and easy to follow and are guaranteed to improve your life.

 

Polski:

Czy jesteś nieszczęśliwy w pracy? Obawiasz się poniedziałków, myślisz o tym, gdzie zakopać szefa i czujesz, że nie masz wyjścia? A może po prostu myślisz, że w życiu musi być coś więcej niż to? W takim razie prawdopodobnie szukasz zmiany. Ale możesz nie wiedzieć, co robić zamiast tego, lub możesz czuć, że twoje opcje są ograniczone, ponieważ masz rodzinę do opieki i hipotekę do spłacenia.

W tej książce trener biznesu i kariery Inge Dowden przedstawi ci przewodnik krok po kroku, jak znaleźć szczęście w pracy. Niezależnie od tego, czy chodzi o całkowitą zmianę kariery, której szukasz, czy tylko o sposoby na bycie szczęśliwszym w pracy, którą wykonujesz, wskazówki Inge poprowadzą cię przez całą drogę. Od zmiany sposobu myślenia do aktualizacji CV, techniki są praktyczne i łatwe do naśladowania i gwarantują poprawę Twojego życia.

Inge Dowden - The Happy Worker

Inge Dowden – The Happy Worker

Inge Dowden - The Happy Worker

Inge Dowden – The Happy Worker

Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki Cookies.

X