Ola and the Sea Wolf

Barbara Cartland - Ola and the Sea Wolf

Barbara Cartland

Ola and the Sea Wolf

Cena: 12,00 

Stan książki
średni/wyraźne zużycie (Pożółkłe strony i lekko zwilgotniałe, zagniecenia na okładce)
Nr katalogowy
07230018
Liczba stron
143
Rok wydania
1980
Okładka
miękka
Rozmiar
18 x 11

Pozostało tylko: 1

Book description

Ola and the Sea Wolf

 

English:

Horrified to find his fiancee has deserted him for another man, the Marquis of Elvington avows his hatred of all women. Despairing and disillusioned, decides to leave England. But his plans are delayed when he is stranded at Dover in a thick fog.
He goes to an inn to bury his troubles and it is there that he meets Ola Milford. Young woman desperate to escape to France. Because she is so young and obviously in trouble, he agrees to take her to Calais in his yacht. From that moment on, the Marquis of Elvington finds himself involved in a fantastic adventure, far beyond his wildest imaginings – and about to discover a love that he never dreamed exist.

 

Polski:

Przerażony faktem, że jego narzeczona porzuciła go dla innego mężczyzny, markiz Elvington wyraża swoją nienawiść do wszystkich kobiet. Zrozpaczony i rozczarowany postanawia opuścić Anglię. Jego plany ulegają jednak opóźnieniu, gdy zostaje uwięziony w Dover w gęstej mgle.
Udaje się do gospody, aby pogrzebać swoje kłopoty i tam spotyka Olę Milford, młodą kobietę zdesperowaną, by uciec do Francji. Ponieważ jest tak młoda i najwyraźniej ma kłopoty, zgadza się zabrać ją do Calais na swoim jachcie. Od tego momentu markiz Elvington angażuje się w fantastyczną przygodę, daleko wykraczającą poza jego najśmielsze wyobrażenia. Na dodatek odkrywa miłość, o której nigdy nie marzył.

Barbara Cartland - Ola and the Sea Wolf

Barbara Cartland – Ola and the Sea Wolf

Barbara Cartland - Ola and the Sea Wolf

Barbara Cartland – Ola and the Sea Wolf

Korzystanie ze strony oznacza akceptację Polityki Cookies.

X